“Nuk do e njihni”, Era Istrefi ndryshon pamjen e saj - Bota Sot
“Nuk do e njihni”, Era Istrefi ndryshon pamjen e saj

Mediale Vip

“Nuk do e njihni”, Era Istrefi ndryshon pamjen e saj

Më: 24 qershor 2020 Në ora: 11:03
Era Istrefi

Këngëtarja me famë botërore, Era Istrefi, njihet me paraqitjen e saj ekstravagante në skenë dhe në rrjete sociale.

Së fundi ka postuar një foto në InstaStory, e cila duket më ndryshe teksa ka ndërruar pamjen e saj në flokë.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, përmes së cilave informon fansat e saj për më të rejat nga jeta e saj personale e profesionale.

Më parë se kjo, Era kishte zgjedhur ngjyrën portokalli për flokët e saj, e që mori një numër të madh të komenteve pozitive.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat