Baby G ndan pamje nga prapaskenat e klipit të ri - Bota Sot
Baby G ndan pamje nga prapaskenat e klipit të ri

Mediale Vip

Baby G ndan pamje nga prapaskenat e klipit të ri

Më: 24 qershor 2020 Në ora: 12:46
Baby G

Baby G do të duket joshëse në videoklipin e ri.

Baby G pritet që së shpejti të publikojë projektin e ri muzikor, të cilin do ta sjell bashkë me videoklip, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, këto ditë ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave tregon se si do të duket në videoklip.

Artistja në një prej skenave do të shfaqet e veshur tërësisht në të zeza, me pantallona të zi dhe reçipeta me po të njëjtën ngjyrë.

Fansave u mbetet të presin e të shohin se çfarë do të sjell kësaj radhe kjo këngëtare.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Take 3 🎥 Outfit @she_has_evolved_ <<< my fav 😎 #babyG

A post shared by BabyG (@babygee) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat