Blue Ivy Carter fiton çmimin e saj të parë në ‘BET Awards’ me këngën ‘Brown Skin Girl’ - Bota Sot
Blue Ivy Carter fiton çmimin e saj të parë në ‘BET Awards’ me këngën ‘Brown Skin Girl’

Mediale Vip

Blue Ivy Carter fiton çmimin e saj të parë në ‘BET Awards’ me këngën ‘Brown Skin Girl’

Më: 29 qershor 2020 Në ora: 08:20
Beyonce

Voglushja është duke i ndjekur hapat e Beyonces.

Blue Ivy Carter tashmë ka filluar të ndjek hapat të ëmës së saj duke triumfuar në evente prsetigjioze.

Tetë vjeçarja fitoi çmimin e saj të parë në ‘BET’ të dielën, me këngën e punuar nga ajo dhe nëna e saj ‘Brown Skin Girl’.

Kënga, e cila gjithashtu përmban WizKid dhe SAINt JHN, u shfaq fillimisht në albumin e The Lion King.

Ishte një fitore e madhe për dyshen, të cilët lan pas emra si Alicia Keys, Ciara, Lupita Nyong’o, Ester Dean, City Girls, LaLa, Layton Greene, Lizzo, Missy Elliot, Rapsody, dhe PJ Morton.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat