Bella Hadid pozon gjysmë e zhveshur nga pishina - Bota Sot
Bella Hadid pozon gjysmë e zhveshur nga pishina

Mediale Vip

Bella Hadid pozon gjysmë e zhveshur nga pishina

Më: 29 qershor 2020 Në ora: 16:34
Foto ilustrim

Bella Hadid vetëm sa është kthyer nga Italia, ku ishte për të kryer një fotosesion të modelingut së bashku me shoqen e saj Hailey Bieber.

Dhe duket se kënaqësia për modelen nuk ka të ndalur, shkruan Indeksonline.

Ajo ka pozuar së fundmi në pishinë, teksa shihet gjysmë e zhveshur, duke vënë në pah linjat e saj bombastike trupore.

23-vjeçarja jo rastësisht konsiderohet si një nga modelet më të bukura në botë.

Kujtojmë që Bella është motra e Gigi Hadid, edhe ajo modele e njohur dhe që të dyja janë ndër modelet më të kërkuara në fushën e modës. 

Image

 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat