Tayna u ‘jep’ leje kolegëve: Mundeni me vazhdu me koncerte - Bota Sot
Tayna u ‘jep’ leje kolegëve: Mundeni me vazhdu me koncerte

Mediale Vip

Tayna u ‘jep’ leje kolegëve: Mundeni me vazhdu me koncerte

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 16:18
Tayna

Tayna ka nisur mbrëmjet muzikore.

Tayna ka filluar mbrëmjet e para muzikore pas një pauze të gjatë për shkak të pandemisë COVID-19.

Reperja, së fundi ka ndarë me ndjekësit një video nga koncerti i parë pas pandemisë, ku shihet një numër i madh i të pranishmëve dhe atmosfera në maksimum.

“E shpall zyrtarisht sezonen te hapur“, janë fjalët e Taynës sipër videos që e ndau me ndjekësit. “Koleg te dashur, muni me vazhdu me koncerte”, shkroi ajo në një tjetër postim.

Për ndryshe, reperja ka finalizuar këngën e re, të cilën pritet që shumë shpejt ta sjell të shoqëruar edhe me videoklip. 
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat