Tayna mbrëmë dhuroi performancë “elektrizuese” në qytetin e saj të preferuar - Bota Sot
Tayna mbrëmë dhuroi performancë “elektrizuese” në qytetin e saj të preferuar

Mediale Vip

Tayna mbrëmë dhuroi performancë “elektrizuese” në qytetin e saj të preferuar

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 09:46
Tayna

Edhe pse në vendin tonë ende nuk është lejuar hapja e klube të natës, në shumë vende fqinjë dhe të Evropës tashmë kjo është e lejuar.

Njëjtë po ndodhë edhe në Shqipëri, ku pothuajse çdo klub nate ka kapur dyert për qytetarë, dhe ndejat po mbahen me një numër të madh njerëzish.

Kështu ka ndodhur edhe mbrëmë në Tiranë ku e ftuar ishte reperja e njohur, Tayna dhe reperi Ledri Vula.

Image
Tayna

Dyshja dhuruar performancë fantastike, pas një kohe të gjatë pa koncerte për shkak të pandemisë Covid-19.

Pas përfundimit të koncertit, Tayna në një InstaStory u shpreh se e kishte marr malli për një mbrëmje të tillë, ndërsa nuk harroj të cek që Tirana është qyteti i saj i preferuar.

Image
Insta

Ndryshe, Tayna është drejt finalizimit të këngës së re e cila pritet të publikohet së shpejti

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat