Aktorja e famshme e urren mësimin nga shtëpia: Ishte periudhë stresuese

Mediale Vip

Aktorja e famshme e urren mësimin nga shtëpia: Ishte periudhë stresuese

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 19:25
Charlize Theron

Charlize Theron nuk e perferon mësimin në shtëpi, gjë që ndodhin në shumë vende të botës si shkak i pandemisë Covid-19.

Ndërsa promovonte filmin e saj të ri, The Old Old , aktorja 44-vjeçare foli rreth asaj që nuk i pëlqen shkollimi në shtëpi.

“Unë do të thoja se sfida më e madhe për mua është vetëm shkollimi në shtëpi,” i tha ajo Willie Geist në një intervistë , e cila do të transmetohet të dielën, 5 Korrik.

Ajo shtoi se shkollimi në shtëpi ishte një kohë stresuese për të, dhe se ajo do të bënte cilindo film aksion pa pushim para se të bënte përsëri shkollën në shtëpi.

Charlize është një nënë e dy vajzave, Jackson 8 dhe August, 5.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat