Pak më shumë nga pushimet seksi të Morena Tarakut - Bota Sot
Pak më shumë nga pushimet seksi të Morena Tarakut

Mediale Vip

Pak më shumë nga pushimet seksi të Morena Tarakut

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 08:40
Morena Taraku

Këngëtarja dhe bukuroshja Morena Taraku po vazhdon me fotot e saj provokative dhe seksi në brigjet e Turqisë

Pavarësisht se u tha se ajo u nda nga i dashuri i saj, Morena nuk ka të ndalur.

Ajo gjatë javës së kaluar u pa duke pushuar në një vend të panjohur deri me tani, derisa ka postuar foto seksi në bikine ku tregon asetet e saj.

Image

Madje, ajo në një rast ka hequr edhe jelekët duke treguar më shumë se duhet nga gjoksi i saj seksi.

Nuk dihet a do të sjell ndonjë këngë këngëtarja këtë verë, për shkak se pandemia ka bërë që shume këngëtarë t’i shtyejnë projektet e tyre për të ardhmen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat