Afërdita Dreshaj kujton pushimet e fundit: “Me mendje jam atje” - Bota Sot
Afërdita Dreshaj kujton pushimet e fundit: “Me mendje jam atje”

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj kujton pushimet e fundit: “Me mendje jam atje”

Nga: E.R Më: 7 korrik 2020 Në ora: 15:47
Afërdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj, Jakub Kind, përvjetorin e dytë të martesës e festuan në Miami.

Dyshja i kanë shijuar në maksimum këto pushime, ndërsa nuk kanë munguar fotografitë e shumta nga atje.

Së fundi, ajo ka postuar një imazh, me të cilin thotë se edhe pse më nuk është në pushime, mendjn e ka atje.

Afërdita kishte veshur një palë bikini të verdha, të cilat ia vinin në pah linjat perfekte trupore.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

mentally still here...❣️

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat