Suri është transformuar në një adoleshente të mrekullueshme: si duket tani vajza e Tom Cruise! - Bota Sot
Suri është transformuar në një adoleshente të mrekullueshme: si duket tani vajza e Tom Cruise!

Mediale Vip

Suri është transformuar në një adoleshente të mrekullueshme: si duket tani vajza e Tom Cruise!

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 19:55
Katie Holmes dhe e bija, Suri Cruise

Në njërën prej daljeve të tyre në rrugët e New Yorkut, Katie Holmes dhe e bija, Suri Cruise u fotografuan nga paparacët, të cilët këtë radhë u fokusuan tek adoleshentja. Tashmë Suri është rritur dhe është bërë një zonjushë e vertetë dhe mjaft bukuroshe!

Me dy prindër aq joshës në fakt, nuk kishte sesi ndodhte ndryshe. Për cdo rast, marrëdhënia e saj me të atin nuk duket të jetë përmirësuar. Sipas shtypit amerikan, Tom Cruise nuk e ka parë të bijën që prej vitit 2013, për shkak të besimit fetar që i ndalon afrimin me persona “ jobesimtarë”.

Tom është ndjekës I Kishës Shkencologjike, nga e cila Katie Holmes u largua në 2012-tën, fill pas divorcit me aktorin e Mission Impossible.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat