Kënga e artistes shqiptare pjesë e një filmi në Netflix - Bota Sot
Kënga e artistes shqiptare pjesë e një filmi në Netflix

Mediale Vip

Kënga e artistes shqiptare pjesë e një filmi në Netflix

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 18:18
Enisa

Enisa është një tjetër artiste shqiptare e cila po vazhdon suksesshëm depërtimin në

Një hap i duhur ishte edhe lajmi që kënga e saj “Glory Days” është pjesë e një filmi në Netflix.

Projekti i këngëtares shqiptare u përdor në filmin e platformës Netflix “Miss Virginia”.

E lumtur për këtë Enisa në një postimi në llogarinë e saj në Twitter, tha se këtë këngë e ka shkruar para 5 vjetësh në shtratin e saj brenda 10 minutave.

“Kënga ime në një film kaq të madh për herë të parë. Kënga në fakt e bën hapjen e filmit “Miss Virginia”, e kam shkruar këtë këngë para 5 vitesh në shtratin tim, brenda 10 minutash duk mos menduar asgjë dhe tani shikojeni këtë”, ka shkruar Enisa në postim./

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat