Këto janë 6 çiftet që u ndanë pasi bënë tautuazhe

Mediale Vip

Këto janë 6 çiftet që u ndanë pasi bënë tautuazhe

Nga: E.R Më: 10 korrik 2020 Në ora: 10:15
Robert Berisha

Këto janë çiftet që u ndanë pas në trupat e tyre kishin bërë tatuazhe emrat ose fotografit e tyre.

Robert Berisha

ImageRobert Berisha dhe Nora Istrefi e kishin një lidhje të gjatë dashurie të cilën e kurorëzuan edhe me martesë, mirëpo ndodhi e papritura dhe dyshja u ndanë.
Sa ishin bashkë Roberti kishte bërë tatuazh emrin e Norës.

Morena Taraku

Image

Në vetëm pak javë lidhje Morena Taraku dhe miliarderi iranian vendosën të bëjnë emrat e njeri-tjetrit tatuazh në krahë. Emrat e gdhendur ishin si një shenje dashurie edhe pse lidhja e tyre nuk zgjati shumë. Po tani pas ndarjes çdo te ndodhë me tatuazhet?

Jonida Maliqi

Image

Jonida Maliqi dhe bashkëshorti i dikurshëm i saj kanë shkruar në gishtin ku vendoset rrethi i martesës emrat e tyre. Siç kemi parë nga fotot e publikuara, Jonida e “fsheh” duke vendosur një unazë të madhe pasi ata tashmë janë divorcuar.

Dafina Zeqiri

Image

Dafina Zeqiri vetëm njërit i ka kushtuar tatuazh edhe pse është përfolur për shume lidhje të dashurisë. Kur ishte në një lidhje me Krenar Cocajn këngetarja ka shkruar shkronjën e parë të emrit të tij.

Adelina TahiriImage

Ish i dashuri i Adelina Tahirit e kishte shkruar emrin e saj në dorë. Identetiti i djalit që ishte i lidhur këngëtarja 5 vite më parë nuk u bë i ditur. Adelina është martuar me avokatin maqedonas pas ndarjes prej atij.

Noizy

Image

Prej vitesh Noizy mbante në krah portretin e mamasë se vajzës se tij,  Leandrës. Reperi pas ndarjes e hoqi këtë tatuazh dhe pikturoi një mikrofon dhe kurorë në vend të tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat