“Pa gajle”, thonë Young Zerka dhe Fifi në këngën e re

Mediale Vip

“Pa gajle”, thonë Young Zerka dhe Fifi në këngën e re

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 18:10
fifi

Një tjetër duet është publikuar në estradë.

Fifi dhe Young Zerka u bënë bashkë për një projekt muzikor, titulli i të cilit është “Pa gajle”.

Tekstin e kësaj kënge e kanë shkruar dy artistët, producent është Cekic Beatz, ndërsa këngës ia shoqëruan edhe klipin.

Në videoklip, është Fifi ajo që merr vëmendjen me dukjen, pas heqjes së disa kileve, ku shfaqet në formë shumë të mirë.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Fifi dhe Young Zerka me titull “Pa Gajle”.
  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat