Një partner romantik si Gjiko, surprizon Elitën pa ndonjë arsye - Bota Sot
Një partner romantik si Gjiko, surprizon Elitën pa ndonjë arsye

Mediale Vip

Një partner romantik si Gjiko, surprizon Elitën pa ndonjë arsye

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 10:25
Gjiko dhe Elita

Elita dhe Gjiko janë një nga çiftet më të pëlqyer. Ata kanë treguar se marrëdhënia e tyre është perfekte dhe reperi është mjaft romantik. Këtë e ka vërtetuar edhe një herë Elita, e cila ka publikuar një foto me lule të cilat ia ka dhuruar reperi. “E dua kur më sjell lule pa arsye”, shkruan ajo. Gjeste të tilla pa ndonjë motiv janë vërtet romantike dhe reperi duket se është më i dashuruar se kurrë me partneren e tij. Kujtojmë se ata janë prindër të një djali, të quajtur Zëri.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat