Jonida Maliqi me stil unik shkëlqen edhe në plazh - Bota Sot
Jonida Maliqi me stil unik shkëlqen edhe në plazh

Mediale Vip

Jonida Maliqi me stil unik shkëlqen edhe në plazh

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 15:46
Jonida Maliqi

Është prej femrave me stil të bukur dhe në çdo paraqitje shfaq elegancë.

Ajo është një nga këngëtaret shqiptare me stilin më të veçantë në skenën muzikore.

Këtë fakt ajo e dëshmon në secilën paraqitje që bën nëpër rrjetet sociale, ku është mjaft aktive.

Njësoj ka bërë edhe së fundmi, e kësaj radhe ajo është paraqitur nga plazhi, ku edhe aty nuk ka munguar stili e shija e veçantë e saj, duke marrë vëmendjen e shumë ndjekësve të saj nëpër rrjetet sociale.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat