Megi fotografohet nga poshtë - Bota Sot
Megi fotografohet nga poshtë

Mediale Vip

Megi fotografohet nga poshtë

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 09:25
Megi Pojani

Megi Pojani është një aktoret më të mira shqiptare.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram në të cilën shihet se ka nisur pushimet.

Në imazh, bukuroshja vërehet se u fotografua nga poshtë dhe duket shumë seksi.

Vëmendje edhe njëherë ka marrë gjoksi bombastik.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat