Sabri Fejzullahu me fjalë të mëdha për Shyhrete Behlulin - Bota Sot
Sabri Fejzullahu me fjalë të mëdha për Shyhrete Behlulin

Mediale Vip

Sabri Fejzullahu me fjalë të mëdha për Shyhrete Behlulin

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 08:44
Sabri Fejzullahu dhe Shyhrete Behluli

Sabriu ka treguar vlerësimin që ka për Shyhreten.

Dy emrat e njohur të estradës shqiptare, Sabri Fejzullahu dhe Shyhrete Behluli vazhdojnë të sjellin këngë për fansat e tyre.

Dyshja e kaluan pasditen e djeshme në Brezovicë bashkë me më të dashurit e tyre, ndërsa realizuan edhe foto bashkë.

Në një foto ku shfaqet krah Shyhretes, Sabriu e quajti atë ikonë të muzikës shqiptare.

“Me kolegen e miken time Shyhreten,Mbete Ikon ne zemrat e Shqiptareve dhe do te jesh perjetesishte e Admiruar @shyhrete_behluli“, shkruan këngëtari. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me kolegen e miken time Shyhreten,Mbete Ikon ne zemrat e Shqiptareve dhe do te jesh perjetesishte e Admiruar @shyhrete_behluli

A post shared by Sabri Fejzullahu (@sabrifejzullahu_official) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat