Arilena Ara na prezanton me motrat e saj, ngjakan kaq shumë

Mediale Vip

Arilena Ara na prezanton me motrat e saj, ngjakan kaq shumë

Më: 21 korrik 2020 Në ora: 23:34
Arilena Ara me motrat

Arilena Ara është një nga këngëtaret më të pëlqyera në tregun muzikor shqiptar.

Ajo po i shijon këto ditë të nxehta vere në bregdet.

Këtë e bën të ditur vetë këngëtarja e cila ka publikuar një fotografi me dy motrat e saj.

Tre vajzat kanë pozuar mbi një jaht dhe ngjajnë kaq shumë me njëra tjetrën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat