Si rrallë herë, Eneda Tarifa pozon në bikini - Bota Sot
Si rrallë herë, Eneda Tarifa pozon në bikini

Mediale Vip

Si rrallë herë, Eneda Tarifa pozon në bikini

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 10:23
Eneda Tarifa

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera, derisa publikut shqiptar i ka dhuruar hite të shumta.

Është kjo Eneda Tarifa, që shquhet për veçantinë dhe stilin unik.

Por, artistja shqiptare, nuk njihet shumë për poza “të nxehta”.

E së fundmi ajo sjellë një selfie në bikini, fotografi e shkëputur nga pushimet verore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat