Rihanna thotë se ndihej si një palaço në ‘Met Gala 2015’ - Bota Sot
Rihanna thotë se ndihej si një palaço në ‘Met Gala 2015’

Mediale Vip

Rihanna thotë se ndihej si një palaço në ‘Met Gala 2015’

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 16:30
Rihanna kujton ceremoninë e ‘Met Gala 2015’.

Rihanna bëri një deklaratë të çuditshme për momentin e saj më ikonik  në ‘Met Gala 2015’ gjatë një interviste për Access të Mërkurën.

Legjenda e gjallë 32-vjeçare u përfshi në librat e historisë së modës kur ajo u ngjit në tapetin e kuq pesë vjet më parë në natën më të madhe të modës.

Stilistët më me nam kanë renditur këngëtaren nga Barbados si një nga femrat më me stil në thuajse çdo listë, por autorja e hitit ‘Shine Bright’, thotë se para se të dilte nga makina në ceremoninë e ‘Met gala 2015’ është ndjerë si një kloun.

“Mbaj mend që kisha aq frikë të dilja nga ajo veturë, sepse u ndjeva si,” po bëj shumë “, kujtoi ajo.

“Unë po lëvizja nëpër tapetin e kuq dhe thjesht po shikoja fustane,” kujtoi Rihanna.

“Unë isha si,” O zot, unë jam një klloun, njerëzit do të qeshin me mua. Kjo eshte shume”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat