Demi Rose vazhdon pushimet në Ibiza, ndërsa nuk lë anash ekspozimin e të pasmeve - Bota Sot
Demi Rose vazhdon pushimet në Ibiza, ndërsa nuk lë anash ekspozimin e të pasmeve

Mediale Vip

Demi Rose vazhdon pushimet në Ibiza, ndërsa nuk lë anash ekspozimin e të pasmeve

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 23:03
Demi Rose

Modelja e njohur, Demi Rose, vazhdon të jetë ndër më të përfolurat ndonjëherë.

Krejt kjo, për shkak të postimeve provokuese që ajo bën, që shpesh herë ngjall reagime nga miliona ndjekësit e saj.

Sidoqoftë, bukuroshja brune tash e një kohë është duke shijuar pushimet në Ibiza të Spanjës, nga ku edhe po realizon fotosesione të ndryshme.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ajo është shfaqur duke shijuar rrezet e diellit, ndërsa nuk lë anash ekspozimin e të pasmeve.

“Unë për ty dhe ti për mua”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I for you and you for me 💞

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat