Fejohet ish-modelja Katie Price

Mediale Vip

Fejohet ish-modelja Katie Price

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 15:41
Katie Price

Është fejuar Katie Price.

Ish-modelja e famshme Katie Price ka treguar se është fejuar me të dashurin e saj, Carl Woods, shkruajnë mediat e huaja.

Në një imazh të shpërndarë në Instagramin e saj të shtunën, ish-modelja  shihet duke festuar me miqtë përpara se partneri 31 vjeçar t’i propozonte.

Katie kishte nxitur spekulime se ajo u fejua të martën, pasi mbante një diamant të madh në gishtin e unazës, megjithëse përfaqësuesit e saj mohuan që të ishte ky rasti.”Oh Zoti im, Carl Woods sapo më propozoi mua dhe thashë PO, si dhe Paul i propozoi Lorit dhe ajo tha po”, shkroi ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat