Arlinda Vrapca-Pacolli dhe Hamit Pacolli festojnë katër vjetorin e martesës - Bota Sot
Arlinda Vrapca-Pacolli dhe Hamit Pacolli festojnë katër vjetorin e martesës

Mediale Vip

Arlinda Vrapca-Pacolli dhe Hamit Pacolli festojnë katër vjetorin e martesës

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 09:41
Arlinda Vrapca-Pacolli dhe Hamit Pacolli

Arlinda Vrapca-Pacolli, magjistër e shkencave mjekësore, e bukur, e zonja , e njohur dhe kontributdhënëse për sistemin shëndetësor dhe pacientët që ajo i trajton.

Ajo përveç punës që e bënë dhe shërbimeve që ju ofron pacientëve te saj, është edhe një nënë e përkushtuar dhe e dashur.

Arlinda është e martuar me Hamit Pacollin, po ashtu edhe ai njihet si njeri i mirë edhe i zoti. Shihet që kanë një jetë të lumtur bashkëshortore, ndërsa ata sot shënojnë edhe përvjetorin e katërt të martesës së tyre, e martesën ua zbukuroi edhe më shumë vajza e tyre, Erina e vogël, ku edhe ajo shihet mjaft aktive dhe e zonja përkrah nënës së saj.

Fotot e lansuara në rrjete sociale nga zonja Pacolli:

Image
Image
Image
Image
ImageMe këto fjalë të ngrohta, Arlinda uron të dashurin e saj për katër vjetorin e martesës.
“Krejt i kom , kur tkom ty
#Happy anniversary # 4 years married” 
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat