Mbretëresha uron Megan Markle për datëlindje

Mediale Vip

Mbretëresha uron Megan Markle për datëlindje

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 13:32
Mbretëresha uron Megan Markle për datëlindje

Mbretëresha Elizabeth uroi Dukeshën e Sussex për ditëlindjen e 39-të.

Gruaja e Princit Harry, Megan Markle, po feston ditëlindjen sot në Los Anxhelos. Familja mbretërore dërgoi një mesazh përmes Twitter për Megan Markle.

"Ne i urojmë Dukeshës së Sussex një datëlindje të lumtur".

Është interesante që me urimet, ka një foto në të cilën Mbretëresha dhe Megan vizituan Chester së bashku në vitin 2018.

Harry dhe Megan i dhanë fund jetës mbretërore, pas së cilës ata u zhvendosën nga Kalaja e Windsor, duke shkuar në Amerikë me djalin e tyre pak përpara pandemisë koronavirus.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat