Georgina e Ronaldos tregon shumë në foton para pasqyrës - Bota Sot
Georgina e Ronaldos tregon shumë në foton para pasqyrës

Mediale Vip

Georgina e Ronaldos tregon shumë në foton para pasqyrës

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 20:47
Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez është fotografuar nga prapa.

Partnerja e Ronaldos, Georgina Rodriguez, njihet për format e përkryera trupore.

Kjo falë ushtrimeve të shpeshta në palestër. Ajo dhe Ronaldo as gjatë pandemisë nuk janë ndalur duke ushtruar në palestrën e tyre private.

Georgina ka publikuar shpesh foto në Instagram me të cilat edhe ka marrë vëmendjen.

Njësoj ka vepruar edhe së fundmi me një foto para pasqyrës. Partnerja e Ronaldos është fotografuar nga prapa dhe ka zbuluar shumë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat