Mozzik bëhet me autobus personal

Mediale Vip

Mozzik bëhet me autobus personal

Më: 7 gusht 2020 Në ora: 07:06
Mozzik

Rep-artisti i njohur, Mozzik ka njoftuar se do të nisë një tur nëpër Kosovë për të qenë pranë fansave në një vit të pazakontë si ky.

E duket se organizimi do jetë tejet dinjitoz.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, Mozzik ka zbuluar se turi do bëhet me një autobus të brenduar tërësisht me imazhin e tij.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shihemi të Shtunën dhe të Dielën KOSOVË 💿💿💿💿 🇽🇰 #MOZZART #2EUROGANG

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

“Shihemi të shtunën dhe të dielën Kosovë”, ka shkruar reperi

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat