Rita Ora shfaqet me bikini dhe me maskë nga plazhi - Bota Sot
Rita Ora shfaqet me bikini dhe me maskë nga plazhi

Mediale Vip

Rita Ora shfaqet me bikini dhe me maskë nga plazhi

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 14:54
Rita Ora

Këngëtarja e njohur, Rita Ora shfaqet me maskë në foton e fundit.

Duke shijuar pushimet, artistja shfaqet me bikini dhe me maskë duke i respektuar rregullat për parandalimin e koronavirusit.

Përmes këtyre fotografive, Rita Ora ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wear a mask even on holiday...💙

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

“Vendoseni maskën, qoftë edhe në pushime”, ka shkruar Rita.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat