Demi Rose thekson gjoksin përmes veshjes ekstravagante

Mediale Vip

Demi Rose thekson gjoksin përmes veshjes ekstravagante

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 20:21
Demi Rose

Modelja e njohur, Demi Rose, komentohet në masë të madhe nga fansat e saj për shkak të pozave provokuese.

Kjo vjen, pasi përmes rrjeteve sociale ajo mban të informuar 14.2 milionë ndjekësit e saj për më të rejat nga jeta.

Fotografitë ku Demi shfaqej tërheqëse u publikuan edhe gjatë pushimeve të saj në Ibizia, ku shpesh shihej me qenin e saj.

Ndërkaq, përmes një postimi të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka vënë në pah gjoksin e formësuar përmes veshjes ekstravagante.

E veshur me pantallona me bel të lartë, ajo duket se është përkujdesur për secilin detaj të mundshëm në paraqitje.

Kësaj radhe flokët ajo ka vendosur t’i lë të lira mbi supe, teksa ka përdorur një grim të lehtë.

Demi gjithashtu është hapur për të folur për ngacmimet dhe bulizmin, me fenomene të cilat ishte përballur gjatë fëmijërisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat