Kim Kardashian dhe Kanye West zbarkojnë në Miami pas pushimeve të tyre - Bota Sot
Kim Kardashian dhe Kanye West zbarkojnë në Miami pas pushimeve të tyre

Mediale Vip

Kim Kardashian dhe Kanye West zbarkojnë në Miami pas pushimeve të tyre

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 21:53
Kim Kardashian

Bashkëshortët ishin përpjekur të shpëtonin martesën e tyre në një ‘udhëtim familjar’ së bashku në Punta Cana.

Kim Kardashian është përpjekur të shpëtojë martesën e saj me Kanye West, pasi tendosja në marrëdhëniet e tyre u bë publike gjatë tubimit të tij të fushatës presidenciale në Karolinën e Jugut në fund të korrikut, shkruan DailyMail.

Bashkëshortët dhe katër fëmijët e tyre u panë duke dalë nga një avion privat, i cili u largua herët të dielën në mëngjes, pas një udhëtimi shtatë ditor në Republikën Dominikane.

Familja, tani, raportohet se po shkon në Kolorado pas një udhëtimi ‘shkëlqyes’.

Raportet e mëparshme në lidhje me udhëtimin e tyre shpjeguan se dyshja po udhëtojnë për çështjet martesore dhe zgjodhën të shkojnë së bashku, në mënyrë që të mund t’i zgjidhin problemet në privatësi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat