Dafina dhe Dj Geek i bëjnë ndjekësit konfuzë, çfarë janë këto momente mes tyre? - Bota Sot
Dafina dhe Dj Geek i bëjnë ndjekësit konfuzë, çfarë janë këto momente mes tyre?

Mediale Vip

Dafina dhe Dj Geek i bëjnë ndjekësit konfuzë, çfarë janë këto momente mes tyre?

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 12:11
Dafina dhe Dj Geek

Disa kohë më parë, Dafina dhe Dj Geek konfirmuan lidhjen e tyre pas shumë aludimesh.

Mirëpo kjo nuk zgjati shumë dhe ata i dhanë fund marrëdhënies romantike.

Në një prononcim për mediat, këngëtarja e njohur deklaroi se di të ndajë anën profesionale dhe atë private, duke konfirmuar se në karrierë, dyshja do vijojnë bashkëpunimin normalisht.

Ata e kanë treguar vazhdimisht që ruajnë një marrëdhënie mjaft miqësore pas ndarjes, megjithatë komentet e fundit me zemra i kanë bërë ndjekësit konfuzë.

Një mesazh i koduar apo…? Këtë e dinë vetëm protagonistët në fjalë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat