Ziza mahnitë me pozën në rrjetë - Bota Sot
Ziza mahnitë me pozën në rrjetë

Mediale Vip

Ziza mahnitë me pozën në rrjetë

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 00:55
Ziza Pajaziti

Ziza Pajaziti është një nga modelet më të mira të Instagramit.

Ajo ka hedhur një imazh në këtë rrjet social ku u shfaq provokative dhe joshëse me veshjen e saj.

Fotos, ia la edhe një shkrim ku tregoi anën e saj që e karakterizon.

“Disa femra frikësohen nga zjarri e disa janë të tilla” tha ajo.

Pra, Ziza është një nga femrat e ‘zjarrta’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat