Dalin fotot nga pushimet e 'nxehta' të presidentit francez, gruaja e Macron me bikini - Bota Sot
Dalin fotot nga pushimet e 'nxehta' të presidentit francez, gruaja e Macron me bikini

Mediale Vip

Dalin fotot nga pushimet e 'nxehta' të presidentit francez, gruaja e Macron me bikini

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 07:54
Brigitte dhe Emmanuel Macron

Mediat e huaja kanë publikuar foto të tjera nga pushimet e presidentit Emmanuel Macron me bashkëshorten e tij.

Këto ditë, ai kalon pushime tepër zbavitëse, sikur të mos ishte situatë pandemie me bashkëshorten e tij Brigitte në rezidencën qeveritare Fort de Bregonso në brigjet jugore të Francës.

Dhe kjo nuk ka kaluar jashtë vëmendjes së paparacëve dhe pushuesve, të cilët kanë postuar në media e rrjete sociale, pamjet e Macronit që bën xhiro herë me motorë uji e herë me jahte.

Paparacët kanë publikuar edhe fotot e Brigitte që del me bikini.

Lidhja mes tyre është komentuar vazhdimisht në media, për shkak të diferencës së moshës.

Image
Emmanuel Macron
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat