Baby G publikon videon ku shfaqet duke bërë lëvizje provokuese

Mediale Vip

Baby G publikon videon ku shfaqet duke bërë lëvizje provokuese

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 16:56
Baby G

Baby G është një nga artistet shumë të dashura shqiptare.

Ajo njihet edhe si një person i hapur dhe tejet e shoqërueshme, andaj edhe në rrjete sociale ndiqet nga një numër i madh i njerëzve.

Baby G me ta ndan imazhe të ndryshme e edhe video në të cilat shfaqet provokuese.

Para pak minutash e ka publikuar një video në të cilën shihet duke bërë lëvizje joshëse brenda dhomës së hotelit.

Këngëtarja është e veshur me bikini të cilat i theksojnë format trupore.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yacht 🛥 hotel 🏨 😍😍🏆✅ love this place ! Thankyou for your service @yacht.hotel #best1

A post shared by BabyG (@babygee) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat