Kim Kardashian sot feston ditëlindjen, mbetet një nga “loqkat” më të preferuara në botë

Mediale Vip

Kim Kardashian sot feston ditëlindjen, mbetet një nga “loqkat” më të preferuara në botë

Më: 21 tetor 2020 Në ora: 11:56
Kim Kardashian

Kim Kardashian sot feston ditëlindjen e 40-të. Bukuroshja e familjes Kardashian mbetet ende një nga femrat më të përfolura, por edhe më të preferuara në botë.

Kim vazhdon të ketë lidhje martesore me Kanye West me të cilin kanë katër fëmijë.

Kim është poashtu një nga femrat e showbizit me fitime më të mëdha.

Plot një milion dollar fiton ajo nga një reklamë e vetme në Instagram. Fotot e Kimit ndër vite kanë qenë shumë të komentuara dhe të klikuara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat