Nga duart e arta të Sellmës, Leonora duket magjepsëse!

Mediale Vip

Nga duart e arta të Sellmës, Leonora duket magjepsëse!

Më: 21 tetor 2020 Në ora: 12:00
Leonora Jakupi

Leonora Jakupi është një artistet e kompletuar me zërin, stilin dhe pamjen.

Këngëtarja e njohur edhe pse ka kohë që nuk e shohim në një projekt të ri, ajo po qëndron afër adhuruesve përmes rrjeteve sociale.

E këtë herë ajo ka ndarë me ta një fotografi në të cilën erdhi tërë shkëlqim.

Me grim të theksuar për të cilin u kujdes Sellma Kosumoviq, Leonora mahniti me dukjen  dhe elegancë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat