Vesa uron Fjollën, i kthehet ndjekësja: Qysh po e uron, kjo e ka ndarë burrin nga gruaja

Mediale Vip

Vesa uron Fjollën, i kthehet ndjekësja: Qysh po e uron, kjo e ka ndarë burrin nga gruaja

Më: 21 tetor 2020 Në ora: 15:21
Fjolla Morina ka pranuar lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla.

Fjolla Morina ka pranuar lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla.

Ajo dikur bëri një reagim për të, duke thënë se ka fëmijë e familje dhe luti mediet për të mos ta futur atë në valle të tillë, e tash tha se është e dashuruar pas tij.

Në foton që këngëtarja e hodhi në Instagram, pranoi urime të shumta, nga miqtë e saj, ndër ta edhe Vesa Luma.

Mirëpo, Vesa mori një replikim nga dikush që i tha se Fjolla ka ndarë Fisnikun nga bashkëshortja, madje e pyeti Vesën se si do i dukej asaj nëse do t’ia merrnin burrin.

Komenti i ndjekses, pa ndërhyrje:

“@vesaluma qfar gezime moj qysh po ja uron , tu e dite qe ka nda grun me femije marre duhet met ardh me ja bo urime gezime, qysh te doket ty me ta marr dikuah burrin, edhe me lan femije jetim.? A je e vetedijshme per kete gje.? Tlutem mendo pak edhe shiko a ja vlen me pas shoqni me kete lloje femne ...”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat