Bebe Rexha e bën ‘nxehtë’ edhe njëherë, vë në pah gjoksin pa reçipeta

Mediale Vip

Bebe Rexha e bën ‘nxehtë’ edhe njëherë, vë në pah gjoksin pa reçipeta

Më: 21 tetor 2020 Në ora: 23:06
Bebe Rexha

Bebe Rexha shfaqet tejet provokuese në foton e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, kohët e fundit i ka shpeshtuar fotot provokuese.

Në imazhin e fundit u shfaq po aq seksi sa edhe në ato paraprake dhe sigurisht se vëmendja e madhe ka shkuar drejt saj.

“Përshëndetje”, ka shkruar Bebe pranë postimit të fotos të cilën e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Në këtë imazh Bebe vuri në fokus gjoksin dhe shihet se nuk ka veshur fare reçipeta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Celebrating 20 million views of the Baby I’m jealous music video. Thank youuuuu

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat