Pas kaq vitesh Shyhretja shfaqet me veshje kombëtare, kaq bukur po duket

Mediale Vip

Pas kaq vitesh Shyhretja shfaqet me veshje kombëtare, kaq bukur po duket

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 14:35
Shyhrete Behluli

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotot e fundit ajo shihet me veshje kombëtare dhe po duket tejet bukur.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat