Fëmijët e saj janë bërë për martesë, por ‘Xhbanja’ shfaqet përvëluese në imazhet e fundit

Mediale Vip

Fëmijët e saj janë bërë për martesë, por ‘Xhbanja’ shfaqet përvëluese në imazhet e fundit

Më: 25 tetor 2020 Në ora: 21:36
Arjola Demiri

Arjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”.

Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve.

Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Edhe pse fëmija e saj janë rritur dhe janë bërë gati për martesë, Xhbanja po duket si një çikë 20 vjeçare.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me fustan të ngushtë e goxha provokuese.

Në këto pamje ‘Xhbanja’ po duket shumë hot.

 

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat