Nora bën ndryshimin e papritur në pamje, po duket komplet ndryshe

Mediale Vip

Nora bën ndryshimin e papritur në pamje, po duket komplet ndryshe

Më: 13 nëntor 2020 Në ora: 09:18
Nora Istrefi

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se ka ndryshuar me balluke dhe po duket shumë ndryshe.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat