Tayna e thotë troç se a është në lidhje dashurie

Mediale Vip

Tayna e thotë troç se a është në lidhje dashurie

Më: 4 mars 2021 Në ora: 19:29
Tayna

Rep-artistja Tayna është emër shumë i përfolur si për jetën private ashtu edhe për atë profesionale.

Artistja së fundi është përgjigjur në pyetjet e fansave, të cilët ishin kureshtar të dinin shumëçka rreth asaj.

Një prej ndjekësve e pyeti se a është në lidhje dashurie, kurse në përgjigjen e saj tha se është beqare dhe e gatshme për lidhje.

Kujtojmë se “Magdalena” titullohet projekti i fundit muzikor nga Tayna, në duet me Flori Mumajesin.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat