“Viti i dytë”, çfarë po tregon me këtë Gold AG?

Mediale Vip

“Viti i dytë”, çfarë po tregon me këtë Gold AG?

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 15:04
Gold AG

Ariani ka nisur studimet në kolegjin privat AAB.

Ndërkohë, sot ka treguar se tashmë do fillojë vitin e dytë në drejtimin gazetari.

Goldi ndau një imazh në rrjete sociale derisa shkroi: “Viti i dytë”, duke konfirmuar kështu se ka kryer me sukses vitin e parë.

Ndryshe, Ariani Agushi ka qenë aktiv me projekte muzikore këtë vit i cili më shumë ka këngë me motive patriotike.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat