Ky është projekti i fundit i reperit nga Gjilani

Mediale Vip

Ky është projekti i fundit i reperit nga Gjilani

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 11:00
ZeeroMan

ZeeroMan pas një pauze të gjatë në muzikë, është rikthyer me një projekt të ri muzikorë.

‘Onderr’ mban titullin projekti i ri i repirt në bashkëpunim me RimiH.

 ky projekt është realizuar edhe me një video klip.

E veçanta e këtij projekti është, që reperi të gjithë projektin e ka realizuar vet, duke u përkujdesur për beat, tekst dhe mix master.

Për më shumë mund ta ndjekin projektin këtu:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat