Fansat nuk e njohin më aktoren, aq shumë sa ka ndryshuar

Mediale Vip

Fansat nuk e njohin më aktoren, aq shumë sa ka ndryshuar

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 17:12
Leyla Tanlar

Aktoren Leyla Tanlar e njohëm kur ajo luante në serialin “Fate të kryëzuara” rolin e “Xhansus”.

Kanë kaluar 6 vite nga ky serial dhe sigurisht që aktorja është rritur dhe nuk ka më pamjen e “Xhansus”.

Fansat nuk e kanë pritur dhe aq mirë ndryshimin e Leylas e cila prej vitesh ka ruajtur një pamje të brishtë dhe të ëmbël.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leyla Tanlar (@leylatanlaar)

Në fotot e fundit bardh e zi ajo është shfaqur shumë ndryshe, më e rritur, aq sa fansat nuk e kanë njohur dhe kanë nisur ta pyesin çfarë i ka bërë vetes.

Leyla ndërkohë vazhdon profesionin e saj aktrimin, por suksesin më të madh e arriti vetëm me rolin e “Xhansus”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat