Ermali ‘ngacmon’ Sarën për filterat e Instagramit

Mediale Vip

Ermali ‘ngacmon’ Sarën për filterat e Instagramit

Më: 18 janar 2022 Në ora: 10:41
Sara Hoxha dhe Ermal Fejzullahu

Ditëlindja e Sara Hoxhës bëri bashkë disa nga yjet e showbizit.

Bëhet fjalë për Ermal Fejzullahun dhe të dashurën e Ledrit, Sarën.

Ermali ‘ngacmoi’ Sarën përmes një postimi në rrjetet sociale.

Ai postoi një foto me filter teksa ka shkruar: “Qa pot bojka filteri kurrë se kom besu”.

Kjo është marrë me sportivitet nga Sara e cila e ka ripostuar këtë video edhe në rrjetin e saj personal “Instagram”.

Image
Ermal Fejzullahu
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat