Presidentja Osmani ndan një lajm të bukur familjar

Mediale Vip

Presidentja Osmani ndan një lajm të bukur familjar

Më: 22 janar 2022 Në ora: 22:00
Vjosa Osmani

Përtej petkut politik angazhimi në të cilin si e para e vendit zë pjesën dërrmuese edhe të postimeve në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për presidenten e vendit Vjosa Osmani, e cila sot ka ndarë një lajm të bukur familjar.

Osmani përmes një postimi në InstaStory të Instagramit ka treguar se është bërë hallë.

Ajo është bërë hallë e një vazje të cilë e kanë pagëzuar me emrin Aura.

“Mirë se erdhe Aura. Adelina dhe Dan, na gëzuat pa fund”, ka shkruar ajo në mbishkrimin ku shihet vogëlushja e ëmbël.

Image
Fotoja e postuar
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat