Partneri i propozon për martesë këngëtares shqiptare në festën e ditëlindjes

Mediale Vip

Partneri i propozon për martesë këngëtares shqiptare në festën e ditëlindjes

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 08:20
Barbana Dini

Këngëtarja e njohur, Barbana Dini ka marrë propozim për martesë nga partneri i saj.

Mbrëmë Barbana ka festuar ditëlindjen dhe nga festa miqtë kanë publikuar një video ku partneri i saj ulet në gjunjë dhe i propozon.

Barbana prej kohësh ka nisur një jetë të re në Amerikë me partnerin e saj.

Këngëtarja poston shpesh foto krah mashkullit që i ka vjedhur zemrën, por pa zbuluar identitetin e tij.

Mbi të gjitha Barbana duket e lumtur dhe ne urojmë çiftin për këtë hap të radhës.

Image
Pamje nga propozimi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat