Këngëtarja shqiptare befasohet për ditëlindje, merr propozimin e martesës

Mediale Vip

Këngëtarja shqiptare befasohet për ditëlindje, merr propozimin e martesës

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 18:34
Barbana Dini

Artistja e njohur shqiptare, Barbana Dini dje ka festuar ditëlindjen.

E me rastin e ditëlindjes ajo u surprizua në një mënyrë të veçantë nga partneri i saj.

Sipas videove të publikuara në rrjete sociale shihet se partneri i propozoi asaj për martesë.

Ndryshe Barbana tash e sa kohë është duke jetuar në Amerikë. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat