Aktorja “ka frikë” të dalë jashtë

Mediale Vip

Aktorja “ka frikë” të dalë jashtë

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 10:47
Ayda Field

Ayda Field ka "një lloj frike" për të dalë pas pandemisë COVID-19, por është e vendosur të kapërcejë frikën e saj.

Aktorja 43 vjeçare - duke folur në podcastin e saj 'Postcards from the Edge', tha: "Dalja jashtë është edhe më e frikshme për mua tani. Unë ende nuk e kam mbështjellë kokën rreth të qenit në turma njerëzish”.

Megjithatë, Ayda po bën çmos që të kapërcejë frikën e saj dhe të fillojë ta jetojë jetën e saj ashtu siç e bënte dikur.

Ish-ylli i 'Loose Women' pranoi se pandemia e kishte bërë atë dhe bashkëshortin e saj të rivlerësonin prioritetet e tyre dhe ata planifikojnë të jenë më selektivë për punën e tyre.

"Mendoj se ka padyshim diçka me të cilën ne jemi larguar dhe ka çmimin e vet në kuptimin që askush nuk mund ta heqë lumturinë tonë. Nuk ka punë, nuk ka asnjë gjë që duam të arrijmë që ia vlen të heqim lumturinë tonë”.

"Dhe ne kuptuam se si të qenit së bashku si familje dhe kalimi i më shumë kohë së bashku na bënë kaq të lumtur. Kështu që të jemi të ndërgjegjshëm për këtë në vazhdim".

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat