Albina Kelmendi sot feston ditëlindjen, ky është urimi nga bashkëshorti i saj

Mediale Vip

Albina Kelmendi sot feston ditëlindjen, ky është urimi nga bashkëshorti i saj

Më: 27 janar 2023 Në ora: 14:03
Këngëtarja Albina Kelmendi

Këngëtarja Albina Kelmendi sot po feston ditëlindjen e saj të 25- të.

Viti që kaloi shënojë një vit të suksesshëm për Albinën, me plotë mbarësi.

Si fillim martesa dhe lumturia e saj, por nuk e la me kaq ajo u përzgjedh të përfaqësojë Shqipërinë në Evrovizion 2023.

Ky vit di të shënoj histori për këngëtaren nga Peja.

Albina urimin e parë e mori nga bashkëshorti i saj i cili ndër të tjera shkruan: “Lumturi dhe krenari jeta me ty….”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat